Kvietimas prisijungti prie Nacionalinio judumo iššūkio

Norime Jus pakviesti prisijungti prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos organizuojamos žaliosios iniciatyvos– Nacionalinio judumo iššūkio.

Nacionalinis judumo iššūkis–  iniciatyva, kuri kviečia įvairias Lietuvos bendruomenes 2 mėnesius automobilius iškeisti į žingsnius ir taip prisidėti prie aplinkai draugiškos Lietuvos kūrimo ir fizinės bei emocinės sveikatos gerinimo.

Nacionalinį judumo iššūkį sudarys 6 iššūkiai, vienas jų – bendruomenių.

Nacionalinį judumo iššūkį pristatantis filmukas

Instrukcija, kaip prisijungti prie iniciatyvos.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti čia.

Iššūkio pabaigoje oficialiai bus paskelbtos ir apdovanotos trys aktyviausios šalies bendruomenės.

INSTRUKCIJA.pdf

Kurkime žalią Lietuvą kartu!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content