Kvietimas | Įspūdinga renginių diena – Darnaus judumo savaitės finišas.

Kaune visą savaitę vyko tradicija tapusi Darnaus judumo savaitė, o jau šį šeštadienį (rugsėjo 25 d.) ją vainikuos finalinis renginys!

Norėtume Jus pakviesti sudalyvauti Vienybės aikštėje vyksiančioje programoje, kuri startuos 13 val. Čia galėsite pamatyti dviračių akrobatų iš Latvijos – „Greentrials Show“ pasirodymus, pasiklausyti „Darnios diskusijos“ apie aktyvų gyvenimo būdą, kurioje dalyvaus bendruomenės „Šešios trim“ įkūrėjas Mindaugas Šatkus bei triatlonininkas Aidas Jarušaitis.

 

Pramogauti kvies ir A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, sporto mokykla „Gaja“ bei „Judėk sveikai“ komanda. Renginio svečius triukų mokys „Kauno ekstremalaus sporto klubo“ atstovai. O šventę vainikuos atlikėjo Vaido Baumilos koncertas! Tad pamatyti ir išgirsti tikrai bus ką.

Svarbu nepamiršti geros nuotaikos, skėčio ir galiojančio galimybių paso. J

 

Pilną renginio programą galite rasti čia: https://bit.ly/2Xtx9Mu

 

Nuoroda į feisbuko įvykį: https://fb.me/e/2oCi0XLET

2021 Darnus judumas programa

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content