Kvietimas į renginį „Teismai atveria duris senjorams“

Maloniai kviečiame spalio 1 d. (ketvirtadienį), minint tarptautinę pagyvenusių asmenų dieną, Aukštųjų Šančių bendruomenės centro narius ar atstovus sudalyvauti Kauno apylinkės teismo renginyje-diskusijoje  „Teismai atveria duris senjorams“.

Kviesime Jus pasižvalgyti po teismo erdves, o po ekskursijos vyks diskusija su teisėjais Jums aktualiais teisiniais klausimais.

Teisėjai pasistengs atsakyti į Jums rūpimus klausimus apie šeimos teisinius santykius (paveldėjimą, globą ir rūpybą; šeimos narių teises ir pareigas); sandorius (pirkimą-pardavimą, nuomą, dovanojimą ir kt.).

Renginyje dalyvaus Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja civilinėms byloms, laikinai einanti teismo pirmininko pareigas Lina Žemaitienė, teisėjas Linas Baublys ir kiti teisėjai.

Renginio pradžia – 9.30 val.

Renginio vieta – Kauno apylinkės teismas (Laisvės al. 103)

Registracija į renginį el. p. [email protected] arba telefonais 244 518, 8 645 14 033.

Registruodamiesi taip pat galite iš anksto pateikti Jus dominančius klausimus.

Lauksime Jūsų renginyje!

Pagarbiai

Kauno apylinkės teismo
Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Monika Pakulnytė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content