Kvietimas į „Rail Baltica” diskusiją

 

 

 

 

 

LR susisiekimo ministerijos ir „LTG Infra” vardu, kviečiame sudalyvauti nuotolinių renginių cikle „Rail Baltica” Lietuvai: vertė regionams”.

Pirmasis renginys skiriamas Kauno regionui, kuris vyks balandžio 16 d. 10-12 val.

Lietuva sparčiai įgyvendina geležinkelio linijos „Rail Baltica“ projektą. 2020 m. Kauno intermodalinis terminalas buvo sujungtas „Rail Balticos“ linija. Žemės paėmimo visuomenės poreikiams pagrindinei geležinkelio linijai atkarpoje Kaunas – Lietuvos/Latvijos sienos jau baigtos, šiais metais planuojama pradėti didelio masto statybas atkarpoje Kaunas – Panevėžys.

Kitose geografinėse projekto atkarpose įgyvendinamos teritorijų planavimo veiklos.

Vykstant aktyviems projekto darbams LR Susisiekimo ministerija ir AB „LTG Infra“, kuri yra atsakinga už projekto vykdymą Lietuvoje, skatina miestų ir rajonų savivaldybes aktyviai dalyvauti plėtojant „Rail Baltica“ projektą.

Maloniai kviečiame įsitraukti Kauno regiono verslo bendruomenes, savivaldos atstovus bei bendruomenės atstovus ir sudalyvauti nuotoliniame susitikime, kuriame bus pristatomas ir aptariamas projekto progresas bei diskutuojama apie naudas, kurias Kauno regionui atneš „Rail Baltica“ projektas.

Registracija į diskusiją: https://forms.gle/wpKj2pQtcvg2Zos49.

Kvietimas į Rail Baltica diskusiją, Kaunas.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content