Kvietimas į paskutinį pasimatymą su Vasario 16-osios Aktu lapkričio 27 d.

Kviečiu Jus lapkričio 27 d., sekmadienį, 11 val. susitikti Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33), kur Lietuvoje baigiamas eksponuoti Vasario 16-osios Akto originalas. Renginio metu pristatysiu svarbią dovaną Kaunui ir visai Lietuvai – pliene lazeriu išgraviruotą Vasario 16-osios Aktą. Taip pat papasakosiu įdomiausius faktus apie Lietuvos Tarybos nutarimą dėl Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, pasirašytą 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje, bei detektyvinę jo paieškų istoriją.

Maloniai Jūsų lauksiu.  Plačiau apie renginį: https://liudasmazylis.lt/2022/11/22/kaune-paskutine-proga-pamatyti-vasario-16-osios-akta-liudas-mazylis-iteiks-svarbia-dovana/

Iki susitikimo!

Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content