KVIETIMAS Į KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO MOKYMUS

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kviečia vyresnius darbingo amžiaus (nuo 55 metų iki nustatyto senatvės pensijos amžiaus) asmenis į kompiuterinio raštingumo mokymus, skirtus ugdyti nepakankamus ar minimalius kompiuterinio raštingumo įgūdžius.

Mokymai vyks 2018 m. spalio 8 d. – 10.00 val., 9, 10 ir 11 dienomis – 13.30 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44.

Būtina išankstinė registracija tel. 32 39 41, el.p. [email protected].

Vietų skaičius ribotas.

Mokymai pagal projektą „Būk aktyvus – būk matomas!“ („54+“priemonė) finansuojami Europos Socialinio Fondo lėšomis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content