Kviečiame visus į Kovo 11-osios žygį „Lietuvai – jaunąsias jėgas”

Kviečiame visus į tradicinį šeštąjį, kovo mėn. 3 d. vyksiantį Kovo 11-osios žygį ,,Lietuvai – jaunąsias jėgas”, šiemet skirtą paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir šalies skautų judėjimo šimtmetį, partizanų generolą Adolfą Ramanauską – Vanagą, Sąjūdį ir tėvą Stanislovą.
Galima rinktis vieną iš dviejų 14 ar 31 kilometrų maršrutą. Žygiu pasitiksime ir artėjantį pavasarį, geriau pažinsime Kauno istorines vietas.
PRIDEDAMA: Žygio plakatas ir dviejų maršrutų žemėlapiai.
ORGANIZATORIAI:
Kovo 11-osios gatvės bendrija Kauno Šv. Jurgio konventas Jūrų skautija ,,Divytis”
DIEVUI, TĖVYNEI, JŪRAI IR ARTIMUI !

Pagarbiai, visų organizatorių vardu,
Algimantas Malkevičius,
Jūrų skautijos ,,Divytis” pirmininkas,
Kariuomenės kūrėjų sąjungos narys
www.juruskautija.lt,
tel. nr.: 8 676 38179,
el. p.: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content