Kviečiame sodinti supratimo medį!

Balandžio 2-oji pasaulyje žymima kaip Autizmo supratimo diena. Kiekvienas asmuo, turintis autizmo spektro sutrikimą, gali mokytis, pasiekti pažangos ir patirti buvimo bendruomenėje džiaugsmą – o kelias tam yra jo individualių poreikių supratimas.

Esame įsitikinę, kad supratimas, bendruomeniškumas, mūsų visų išmintis, pagalbos efektyvumas gali augti – kaip medis.

VŠĮ „Ištiesk pagalbos ranką” kartu su Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ šią dieną kviečia visus, kuriems rūpi autizmo tema, kartu sodinti Supratimo medį – kaip išminties, bendrystės ir vilties augti simbolį.

Prie Supratimo medžio sodinimo akcijos jungiasi daugybė švietimo įstaigų bendruomenių visoje Lietuvoje. Kauniečiai kviečiame ateiti į Botanikos sodą.

Supratimo medžio sodinimo akcijos dalyviai dalinsis bendryste ir arbata!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content