Kviečiame siūlyti renginius į pagrindinių 2016–2018 metų Kauno miesto kultūros renginių sąrašą

   Šiame sąraše esančių renginių (projektų) organizatoriai 2016–2018 metais galės pretenduoti gauti dalinį finansavimą pagal pagrindinių Kauno miesto kultūros renginių organizavimo ir dalinio finansavimo programą. Sąrašui turėtų būti siūlomi ne mažiau kaip 3 kartus įvykę, miesto įvaizdžiui svarbūs aukšto meninio lygio įvairių sričių profesionaliojo ir mėgėjų meno puoselėjimui ir sklaidai skirti renginiai, atitinkantys bent tris iš nurodytųjų kriterijų:
• aukštas meninis lygis (dalyvių profesionalumo tarptautinis pripažinimas, renginių įtraukimas į tarptautines programas);
• renginio populiarumas (palankus žiūrovų vertinimas, lankymo masiškumas);
• renginio unikalumas (specifinių erdvių panaudojimas, žanro grynumas, idėjos originalumas);
• kiti finansavimo šaltiniai (rėmėjai). Prašymus kartu su papildoma medžiaga, pagrindžiančia renginio atitikimą išvardintiems reikalavimams, iki rugpjūčio 17 d. pristatyti Kultūros ir turizmo plėtros skyriui, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas.

Išsamią informaciją galite rasti interneto svetainėje www.kaunas.lt Švietimo, kultūros ir turizmo skiltyje http://svietimaskultura.kaunas.lt (kultūros programos ir projektai). Telefonai pasiteirauti 42 40 63, 42 40 58, el. p. [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content