Kviečiame siūlyti kandidatus Gerumo kristalo aodovanojimui

    Tikrai yra daug žmonių, vertų Gerumo kristalo už reikšmingus, neatlygintinus darbus savo miestui ir savo šaliai. Todėl kviečiame siūlyti kandidatus Gerumo kristalui gauti.
Gerumas turėtų būti skatinamas, o jo pavyzdžiai turėtų įkvėpti kitus.   Siūlyti kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams  galima iki gruodžio 15 dienos.
Siūlant kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams pristatyme reikėtų nurodyti  neatlygintinus, reikšmingus kandidato darbus miestui ir Lietuvai. Apdovanojimui negali būti siūlomi politikai ir savivaldybės administracijos darbuotojai. Kandidatų pristatymus galima teikti Kauno savivaldybės Interesantų priimamajame (Laisvės al. 96) arba el. paštu: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content