Kviečiame savo veikla prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo!

Vykdydami Situacijų prevencijos organizavimo apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose planą, gyventojų įvardintų problemų aptarimui bei jų sprendimui Panemunės seniūnijoje į Focus grupę susibūrė aktyvūs bendruomenės nariai, verslo organizacijų atstovai, seniūnijos darbuotojai, švietimo įstaigų atstovai bei seniūnaičiai.

Susitikimo metu aptarta viena aktualiausių problemų – A. Smetonos g., prie Panemunės šilo, automobilių parkavimo problema, kuomet užstatomas pravažiavimas ir gyventojai bei aptarnaujantis transportas negali įvažiuoti bei išvažiuoti. Į šios problemos sprendimą įsitraukė ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, kurie padėjo parengti kelio ženklų įrengimo schemas ir kartu su Panemunės seniūnijos atstovais kreipėsi į Kauno miesto savivaldybės Saugaus eismo komisiją.

Šiandien galime pasidžiaugti – problema išspręsta – įrengti kelio ženklai. Aktyvūs A. Smetonos g. gyventojai stebės, kaip laikomasi Kelių eismo taisyklių ir, jei pastebės pažeidėjus, informuos policijos pareigūnus.
Kviečiame savo veikla prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo!

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content