Kviečiame prisijungti prie MARVELĖS UPELIO ŠLAITO VALYMO iniciatyvos

Komanda „DAROM” kviečia Aleksoto gyventojus bei Aleksoto bendruomenes prisijungti prie MARVELĖS UPELIO ŠLAITO VALYMO  iniciatyvos.

Birželio 26 d.  (penktadienį)  nuo  17:30-19:30 val. kviečiame dalyvauti talkoje švarinant Marvelės upės pakrantę važiuojant iš S. Dariaus ir S. Girėno  gatvės,  pasukus į Erdvės gatvę iki galo -tiesiai į Marvelės upelio pakrantę.

Pirštinės, maišai yra. Reikia tik JŪSŲ!!!!!

Kilus klausimams kreiptis: Koordinatorius Emilis tel. 8690 30477 arba 867085882.

Iki susitikimo talkoje.

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content