Kviečiame paminėti širdies nepakankamumo dieną!

Gegužės 4 dieną  nuo 12  iki 16 valandos, Laisvės alėjoje prie Miesto sodo, netoli R. Kalantos paminklo vyks renginys Pasaulinei Širdies nepakankamumo dienai paminėti.

Čia veiks Kardiologijos informacinis centras, kur visi norintys galės pasitikrinti sveikatą ir pasikonsultuoti dėl širdies nepakankamumo. Bus pateikiama informacijos apie širdies nepakankamumą, sveikatos dovanos aktyviai dalyvaujantiems ir filmai apie širdies sveikatą.

Renginyje dalyvaus Lietuvos Širdies nepakankamumu sergančiųjų asociacijos vadovė Aistė Štaraitė. LSMU Kauno ligoninės direktorė medicinai, Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė, gydytoja kardiologė prof. dr. Diana Žaliaduonytė, širdies nepakankamumo slaugytoja, LSMU Kauno ligoninės koordinatorė mokslo integracijai ir kokybei dokt. Rasa Paleckienė.

Daugiau informacijos:

http://www.kaunovsb.lt/naujienos/geguzes-7-oji-sirdies-nepakankamumo-diena/2136

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content