Kviečiame palaikyti Aleksoto bendruomenės centrą

Gerbiami aleksotiškiai,

Aleksoto bendruomenės centras dalyvauja „Maxima” tinklo organizuojamame  konkurse „Mes – bendruomenė”. Šiam konkursui pateiktas projektas „Mes mylim savo Aleksotą”, kuriame numatyta pastatyti naują pažintinį stendą Aleksote, gėlėmis apsodinti užrašą „Aleksotas” ir kita veikla.

Todėl visus mylinčius Aleksotą prašome aktyviai palaikyti ir balsuoti už Aleksoto bendruomenės centro projektą „Mylim savo Aleksotą” iki birželio 22 d. imtinai.

https://www.maxima.lt/mums-rupi/mes-bendruomene-balsavimas

Aleksoto seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content