Kviečiame miestiečius ir miesto svečius minėti Sausio 13 – ąją – Laisvės gynėjų dieną ir dalyvauti tam skirtuose renginiuose

Kviečiame miestiečius prisijungti ir paminėti prieš trisdešimt trejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ ir visus kartu 2024 metų

sausio 12 d. (penktadienį) 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes.

Kviečiame miestiečius ir miesto svečius minėti Sausio 13 – ąją – Laisvės gynėjų dieną ir dalyvauti tam skirtuose renginiuose.

Sausio įvykių minėjimo renginiai Kaune

Sausio 11 d.

11 val. |  Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinys, P. Lukšio g. 58.

Netradicinė pamoka 10–12 m. vaikams „Ir vaikai gynė laisvę“, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Vaikų grupių registracija – (8 37) 31 41 08.

Sausio 12 d.

8 val. | Lietuva

Kviečiame drauge minėti Lietuvos laisvės gynėjų dieną jungiantis prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ ir dešimčiai minučių savo namų, institucijų, organizacijų languose uždegti vienybės, atminimo bei pergalės žvakutes.

Prisiminkime visus kovojusius bei atvedusius mūsų tautą į istorinę pergalę – nepriklausomybę.

17–21 val. | Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis, K. Donelaičio g. 64.

Kviečiame į akciją prie aukurų „Kartu!“, kur skambės patriotinės eilės ir muzika. Take nuo „Laisvės“ statulos iki Amžinosios ugnies / Nežinomo kareivio kapo suliepsnos 14 aukurų.

18 val. |  Karo technikos ekspozicijos muziejus, K. Baršausko g. 101.

Vytauto Didžiojo karo muziejaus  padalinys Kauno VI forte tradiciškai kviečia paminėti 33-iąsias Sausio 13-osios metines ir prisiminti tragiškus 1991-ųjų įvykius.

Čia skambės Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių pasižadėjimai ir šaulių priesaika. Prisiminimais dalinsis rinktinės vadas ats. kpt. Vytautas Žymančius, skambės folkloro ansamblio „Kupolė“ atliekamos patriotinės dainos, degs atminimo laužas, vaišinsimės karšta arbata.

Renginio lankytojai taip pat galės pasivaikščioti ir apžiūrėti forto mūrus ir karinę techniką vėlyvo žiemiško vakaro šviesoje.

Sausio 13 d.

12 val. | Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis, K. Donelaičio g. 64.

Kariliono muzikos koncertas. Pasirodymą dovanos Austėja Staniunaitytė-Proietta.

Iškilminga gėlių padėjimo ceremonija. Dalyvaus Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus kadetai.

Informacija apie renginius:

https://www.kaunas.lt/renginiai/sausio-ivykiu-minejimo-renginiai-kaune/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content