Kviečiame kauniečius bendradarbiauti ir pranešti apie keliuose pastebėtas duobes

Permainingi žiemiški šalčiai tampa nemenku iššūkiu gatvių dangai, todėl keliuose kur ne kur atsiveria duobės. Žinoma, situaciją keliuose stebi tiek Kauno švara, tiek Kauno savivaldybė darbuotojai, tačiau visų kauniečių pagalba padės operatyviau įvertinti ir greičiau sutvarkyti šias šalčių ir drėgmės „iškąstas“ vietas.

ℹ️ Užfiksuotas duobių nuotraukas ir tikslias jų lokacijas galite siųsti visą parą, el. paštu➡️[email protected], o budinčiam specialistui prisiskambinti – dienos metu, nuo 8.00 iki 16.30 val.➡️+370 681 99721.

Nuoroda 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content