Kviečiame į VDU Kauno botanikos sodo Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventę

Pirmąjį vasaros šeštadienį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno botanikos sodas skiria VAIKAMS!

Birželio 4 d., šeštadienį, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga VDU Kauno botanikos sode bus visko: daug daug muzikos, daug daug dainų ir smagių melodijų, vyks iškilmingi tulpių piešinių konkurso apdovanojimai, kurių metu prizus geriausių piešinių autoriams įteiks pati panelė Flora.

Tulpių piešinių konkursas vyko net kelis mėnesius – visą didžiosios Tulpių ekspozicijos žydėjimo laikotarpį. Vaikai turėjo galimybę piešti Botanikos sode, priešais žydinčias tulpes, tad konkursas sulaukė milžiniško populiarumo: iš daugiau kaip dvidešimties Kauno mokyklų į VDU Kauno botanikos sodą suplaukė šimtai pačių įvairiausių vaikų piešinių, iš kurių Botanikos sodo komisija išrinks kelių kategorijų nugalėtojus ir juos iškilmingai pasveikins. Vyks visų konkurse dalyvavusių darbų paroda.

Šventinį koncertą vaikams ir tėveliams dovanoja VšĮ „Pramogų karalystė“, pristatysianti naująją dainavimo mokyklos kompaktinę plokštelę „Pramogų karalystės gyventojai 2016“.

Dainavimo mokykla „Pramogų karalystė“ vienija visą būrį vaikų dainininkų: net 6 pop chorai, 15 solistų ir daugybė skambių dainų, kurias vaikai scenoje atlieka gyvai.

„Iš viso mūsų VšĮ „Pramogų karalystė“ subūrė apie 70 įvairaus amžiaus dainingų ir artistiškų vaikų, kurie ne tik dainuoja, bet ir šoka scenoje pagal paruoštą choreografinę programą. Vaikai atlieka pačių įvairiausių žanrų kūrinius – nuo pop ir roko iki kantri ir džiazo. Per metus surengiame per 30 koncertų, esame aktyvūs įvairių konkursų dalyviai ir laureatai. Todėl su didžiuliu malonumu Vaikų gynimo dienos proga VDU Kauno botanikos sode susirinkusiems vaikams padovanosime savo didįjį koncertą, kurio metu pristatysime naujojo dvigubo albumo dainas – visa tai, ką išmokome, paruošėme ir sudainavome per šiuos mokslo metus“, – apie būsimą koncertą pasakojo jaunųjų dainininkų vadovė Jovita Murauskaitė-Pavlikovičienė.

 

RENGINIO DATA: birželio 4 d., šeštadienis

RENGINIO PRADŽIA: 12:00

RENGINIO VIETA: VDU Kauno botanikos sodas,  Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas

 

VDU Kauno botanikos sodo informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content