Kviečiame į šviesos ir šešėlių šventę Šančiuose „Balzaminė Kalėdų tuopa“

Kviečiame į šviesos ir šešėlių šventę Šančiuose

 „Balzaminė Kalėdų tuopa“

2017 m. gruodžio 16 d. 16:00-18:00

Adresas: Sodų g. 98, Kaunas

Renginys nemokamas

Žemųjų Šančių bendruomenė jau antrą kartą kviečia pasitikti Kalėdas Kopūstų lauke ir pagerbti seniausią šio lauko medį ‒ balzaminę tuopą, kurio drevėje bus įkurta prakartėlė.

Ruošdamasi šiam renginiui, bendruomenės meno grupė „Menas visiems: kūrybiškumo mokykla“ per keletą mėnesių surengė daugiau nei dvidešimt atvirų kūrybinių dirbtuvių. Šių dirbtuvių rezultatus bus galima pamatyti šventės metu, o dalyviai patys taps šventės animatoriais.

Kelią į „Balzaminės Kalėdų tuopos“ šventę nuo Juozapavičiaus prospekto iki Kopūstų lauko žymės šviečiantys žibintai, sukurti atvirų dirbtuvių metu. Renginio dalyvius pasitiks įspūdingos fėjos. Jos palydės pirmuosius svečius prie bendruomenės autobuso, kuriame vyks šešėlių teatras. Šešėlių teatrą kūrė jo dalyviai ‒ vaikai ir jų tėveliai, padedami bendruomenės menininkų. Po spektaklio vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose bus galima pasigaminti žibintus, stebėsime grafiti piešėjų kūrybą. Prie bendro vaišių stalo vaišinsimės pačių atsineštais skanėstais ir arbata. Apie 17:15 val. prasidės įspūdinga kelionė su šešėliais. O renginio pabaigoje šventės dalyvių laukia netikėtumas ‒ nepakartojama šviesos skulptūra.

Kviečiame miestiečius į šventę su savimi atsinešti žvakelę ar kitą šviečiantį daiktą, bei savo gamintų skanėstų. Tie, kurie turi galimybę padovanoti bibliotekai naują knygą, bus laukiami autobuse.  Po šventės dalyviai galės su savimi pasiimti žibintą.

Kūrybinė grupė: A. Petrulienė, A. Kurienė, C. Pailhe, D. Petrulis, E. Carroll, E. Gudonytė, G. Kubilius, I. Voroneckytė, K. Nargėlaitė, K. Kirvaitienė,  L. Žebuolienė, R. Volungevičius, S. Paliulionytė, T. Kibur, U. Narauskas, V. Gelūnienė, V. Jakas.

Kontaktas:

el. paštas: [email protected]
tel.: 869993787

Rėmėjai ‒ Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content