Kviečiame į švarinimosi akciją „Kaunas tvarkosi 2017“ Panemunėje

Balandžio 22 dieną nuo 10 val. Kaune vyks akcija „Kaunas tvarkosi 2017“. Panemunės seniūnijoje tvarkysime V forto statinių prieigas ir takus

(V Kauno fortas –Kauno tvirtovės dalis pietvakarinėje miesto dalyje, Zuikinėje greta Kauno marių, Sėmenos upelio viršutinėje terasoje. Šiaurinėje pusėje fortą juosia Vaišvydavos gatvė, pietrytinėje – Alksnių gatvė).

Vietovėje yra šlaitų ir griovių su vandeniu, todėl reikėtų pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne.

Tikslias akcijos ambasadų vietas padės rasti specialūs „Kaunas tvarkosi“ ženklai.

Švarinimo vietų žemėlapis+parkavimo vietos. Talkininkus aprūpinsime pirštinėmis ir rūšiavimo maišais.

Vyks įvairūs žaidimai bei edukacinės programos vaikams ir suaugusiems, talkininkus vaišinsime saldumynais ir karšta arbata.

Kviečiame visus norinčius ir galinčius aktyviai dalyvauti visuotinėje švarinimosi akcijoje Panemunėje.

Daugiau informacijos apie akciją –  http://tvarkosi.kaunas.lt/svarinimosi-akcija/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content