KVIEČIAME Į SUSITIKIMŲ CIKLĄ „TU NESI VIENAS“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius ir miesto svečius rugsėjo 9 d. dalyvauti susitikimų cikle „Tu nesi vienas“, skirtą paminėti Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną.

Šio renginio tikslas – motyvuoti visuomenę ieškoti sau mėgstamos veiklos, ieškoti išeities iš susidariusios keblios situacijos, išmokti įveikti stresą, rasti savyje jėgų ir optimizmo kovoti už savo gyvenimą.

Susitikimų ciklo tvarkaraštis:

12.00–13.00 val. Kaip išlikti motyvuotam? Alanas Dzeranovas. Vieta: amfiteatras prie Kauno pilies (esant blogoms oro sąlygoms vyks Kauno jėzuitų gimnazijoje).

13.00–14.00 val. Patiri sunkumus? Tikėk ne sėkme, o savimi. Valija Šap. Vieta: amfiteatras prie Kauno pilies (esant blogoms oro sąlygoms vyks Kauno jėzuitų gimnazijoje).

15.00–16.00 val. Kaip negalios ir trūkumai gali tapti tiltais į mūsų sėkmės istorijas. Tomas Viluckas. Vieta: Kauno jėzuitų gimnazija (Rotušės a. 9, Kaunas).

17.00–18.00 val. Nesame vieni. Kun. Kęstutis Rugevičius. Vieta: Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia (Aleksoto g. 3, Kaunas).

 

 

Informaciją parengė: Lina Pranckevičiūtė, visuomenės sveikatos specialistas.

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content