Kviečiame į susitikimą su policijos komisariato pareigūne Rasa Zinkevičiene, bendruomenių centrų atstovais, seniūnaičiais

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Panemunės seniūnijoje (Vaidoto g. 115) 2018 m. balandžio 5 d. 17.30 val. organizuojamas gyventojų susitikimas su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Panemunės PK pareigūnais, Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūne Rasa Zinkevičiene, bendruomenių centrų atstovais, seniūnaičiais.

Susitikimo metu Rokų seniūnaitijos seniūnaitė Ramutė Stanislovaitienė, Vaišvydavos seniūnaitijos seniūnaitis Gintaras Praniulis, Panemunės seniūnaitijos seniūnaitis Edmundas Mikalauskas, Sėmenos seniūnaitijos seniūnaitis Benediktas Valatkevičius pateiks praėjusių kalendorinių metų veiklos ataskaitą ir veiklos kryptis kitiems kalendoriniams metams.

 

Panemunės seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content