Kviečiame į restauruotos skulptūros „Šaltinėlis“ simbolinį atidarymą Vičiūnų vandentiekio stotyje

Maloniai kviečiame Panemunės gyventojus šį penktadienį, rugsėjo 15 d., 13 val. į restauruotos skulptūros „Šaltinėlis“ simbolinį atidarymą Vičiūnų vandentiekio stotyje.

Prieš 49 metus žymus skulptorius Leonas Strioga sukūrė šią medinę skulptūrą, įprasminusią iš žemės tekančią tyro vandens versmę.  Daugelį metų ši skulptūra stovėjo Vičiūnų vandentiekio stoties teritorijoje, tačiau prasidėjus jos rekonstrukcijos darbams, skulptūra buvo nukelta ir jau negrąžinta į senąją vietą.

Per ilgą laiką medinė skulptūra gerokai sutrūnijo, todėl buvo imtasi jos restauravimo darbų.

„Šaltinėlį“ atnaujino ilgametę staliaus patirtį turintis „Kauno švaros“ darbuotojas Artūras Kasikauskas.

Kaip jam ėjosi restauravimo darbai ir su kokiais iššūkiais jis susidūrė, sužinosite skulptūros atidarymo metu.

Iškart po skulptūros atidarymo norinčiuosius pakviesime pasižvalgyti po naujuosius Vičiūnų vandens gerinimo įrenginius.

Maloniai kviečiame visus dalyvauti!

„Kauno vandenų“ administracija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content