Kviečiame į poezijos ir muzikos šventę „Rudens spalvos”

Senjorai ant suoliukoMieli Dainavos seniūnijos senjorai ir visi parko lankytojai,

Kviečiame Jus š. m. spalio 9 d. (penktadienį), 15 val. į poezijos ir muzikos šventę „Rudens spalvos”, kuri įvyks V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje (Kovo 11-osios g. 94).

Muziką ir poeziją Jums skleis šios mokyklos mokiniai, Dainavos seniūnijos poetai ir „Kovo 11-osios gatvės” bendruomenės etnofrafinis ansamblis „Sūduva” su romansų programa. (Vadovė – Teresė Varnagirienė).

Organizatoriai:

Dainavos seniūnijos senjorų sambūrio vadovė Teresė Varnagirienė

Dainavos seniūnija

V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content