Kviečiame į pirmosios pagalbos kursus Aleksoto seniūnijos salėje

Š. m. lapkričio 16 d. 18 val. kviečiame  visus į Aleksoto seniūniją (Veiverių g. 132), kur įvyks pirmosios pagalbos teikimo kursai. Kursus praves Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas su komanda. Pirmosios pagalbos kursai bus tikrai labai įdomūs ir vertingi, jų metu bus galimybė patiems pasipraktikuoti, kaip elgtis vienoje ar kitoje kritinėje situacijoje.

Pirmosios pagalbos teikimo kursai yra projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas”, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, sudėtinė dalis.

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content