Kviečiame į pavasarinę parodą-mugę „Pakalnutės žiedas“

Šį savaitgalį, net tris dienas – balandžio 29 – gegužės 1 d., Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g., Kaunas) vyks tradicinė paroda-mugė „Pakalnutės žiedas“, skirta ne tik sodinukams, vaiskrūmiams, dekoratyviems, vaistiniams augalams, bet ir amatininkų, tautodailės dirbiniams, ekologiškiems maisto produktams – nuo kaimo kepyklų duonos, iki armėniškų šašlykų.

Parodoje-mugėje VDU Kauno botanikos sodas pristatys botanikos sode išaugintus dekoratyvius medelius, vaistinius, prieskoninius, retuosius uoginius augalus, daugiametes ir kambarines gėles.

Šeštadienį, balandžio 30 d., lankytojų lauks Lietuvos mažųjų žirgų augintojų asociacijos žirgeliai, 12 val. Tulpių žydėjimo savaitės proga Botanikos sodo salos namelyje bus atidaryta paroda „Tulpės gamtoje, buityje ir mene“,12:30 į parodomąjį medžių genėjimą pakvies Lietuvos arboristų asociacija.

DSC_6996sumazinta
DSC_6976msumazinta

VDU Kauno botanikos sodo informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content