Kviečiame į paskaitą „Ritualai, prietarai ir burtai“ Aleksoto seniūnijoje

Kviečiame gruodžio 3 d. 15:00 val.- 17:00 val. į paskaitą „Ritualai, prietarai ir burtai“ Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132, II aukštas).

Paskaita apie šventes, ritualus atliekamus tiek religinėse apeigose tiek kasdieniame gyvenime; japonų šintoizmo religijos sąsajos su mūsų pagonybe; mistinės būtybės; prietarų reikšmė; atliksim ritualą, kad prišaukti gerą orą; rašysime norus, kuriuos vėliau būtina sudeginti (galim per Užgavėnes) ir kt.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content