Kviečiame į paskaitą – rankdarbių užsiėmimas „Furoshiki – dovanų pakavimas naudojant audinius“

Kviečiame lapkričio 26 d. 15:00 val.- 17:00 val. į paskaitą rankdarbių užsiėmimas  „Furoshiki – dovanų pakavimas naudojant audinius” Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132, II aukštas).

Tai vienas seniausių ir labai ekologiškas būdas gražiai ir estetiškai supakuoti dovanėles, lauktuves ar daiktus, kuriuos norime patogiai neštis. Mokinsimės pakuoti dėžutes, knygas, butelius, arbūzą/melioną/moliūgą ar tiesiog apvalų daiktą  ir kt. bei susirišti stilingą rankinuką vasarai/arba sezonui kai nelyja.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content