Kviečiame į nemokamus užsiėmimus!

 

Maloniai kviečiame Žaliakalnio seniūnijos gyventojų vaikus į  mokymo plaukti grupės užsiėmimus sausio – birželio mėnesiais.

Vaikų amžius 8-14 metų, tačiau, ateikite, kurie užsiregistravote sausio 10 dienos pristatomame renginyje, pasidalinkite su savo draugais, kaimynais, kitais Žaliakalnio bendruomenių centrais, mokyklomis.  Kviečiame ir vaikus iš socialiai pažeidžiamų grupių.

Formuojama grupė 12 vaikų ir 12 lydinčiųjų. Kol vaikai plaukios, suaugusiems bus mankšta gretimoje salėje. Užsiėmimų trukmė – 1 valanda.

Trenerė Soneta Ivanovė, tel. +370 659 54321, jai reikia skambinti ir registruotis.

PLAUKIMAS – NEMOKAMAS. Grafike nurodytos, datos, laikai ir baseino adresas – Miško g. 3, sporto mokykla „Startas”  

Mankštų ir šokių grafiką atsiųsiu vėliau, nes vis dar tiksliname laikus ir vietą.

 

Zaliakalnio plaukimo grafikas 2020.01-06

 

Marija Bindokaitė

Kauno bendruomenių centrų

asociacijos administratorė

Mob. tel. +370 600 05936

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content