Kviečiame į Nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3“ neformaliosios trumpalaikės švietimo lyderystės programos ne švietimo darbuotojams „Bendruomenės plėtra ir mokykla“ mokymus

 

2018 m. gruodžio 20 d.

8 akad. val. mokymai

„Bendruomenės plėtra ir mokykla“

 

Kviečiame į Nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3“ neformaliosios trumpalaikės švietimo lyderystės programos ne švietimo darbuotojams „Bendruomenės plėtra ir mokykla“ mokymus.

 

Mokymai vyks Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44)

       gruodžio 20 d., 10.00 val.

 

Lektorius – Paulius Godvadas.

 

Švietimo lyderystės programa ne švietimo darbuotojams į mokymąsi ir bendradarbiavimą savivaldybės lygmeniu įtraukia svarbiausius švietimo pokyčių socialinius partnerius:

  • tėvus;
  • savivaldybių ne švietimo padalinių bei tarnybų darbuotojus;
  • viešųjų paslaugų tiekėjus, veikiančius socialinėje, kultūros, jaunimo, bendruomenių plėtros bei kitose srityse;
  • verslo atstovus;
  • kitus savivaldybės žmones, norinčius įsitraukti į savivaldybės pokyčio projekto įgyvendinimą ir naujų švietimo idėjų sklaidą bei palaikymą.

 

Registracija iki gruodžio 17 d. – tel. (8 37) 32 39 41 arba

  1. p. informacinis@kpkc.lt.

Mokymai – nemokami.

Projektą finansuoja LR Švietimo ir mokslo ministerija.

 

Dalyvių skaičius ribotas.

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content