Kviečiame į Moliūgų šventę VDU Kauno botanikos sode

Palydėdami auksinį rudenį ir užbaigdami šiltąjį lankymo sezoną VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6), spalio 29 d., šeštadienį, nuo 14.00 val. iki 18.00 val. kviečiame visus kauniečius bei Kauno svečius į Moliūgų šventę.

PROGRAMA
14:00 – paskaita „Vertingas ir neįnoringas moliūgas (moliūgų veislės, auginimas, nauda, receptai“. Lektorė ASU prof. Honorata Danilčenko.
– Senovinių veislių obuolių degustacija. Veisles pristato VDU Kauno botanikos sodo Kolekcijų skyriaus vadovas, dr. A. Balsevičius
14:45 – bardų koncertas.
Tarp 14:30-15:00 – dresuotų šunelių pasirodymas visai šeimai.
15:00 – paskaita „Rudeniniai sodo lapai ir žiedai“. Veda VDU Kauno botanikos sodo botaninių kolekcijų kuratorė Jolanta Šabūnaitė.
15:45-16:30 – bardų koncertai.
16:30 – moliūgų sriubos vaišės.
17:00 – moliūgų tako įžiebimas.

Daugiau informacijos: http://botanika.vdu.lt/renginiai/moliugu-svente

 

VDU Kauno botanikos sodo informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content