Kviečiame į Meno pikniką

 

Š. m. rugsėjo 4 d. nuo 13 val. iki 18 val. ir rugsėjo 5 d. nuo 10 val iki 18 val.  „Pelėdų kalnas“ (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas).

Kauno dailininkai kviečia visus į susitikimą ant „Pelėdų kalno“ (A.Mackevičiaus g. 27, Kaunas), kur jūsų lauks dvi dienas besitęsiantys meno įvykiai: atviras pleneras, tapybos, aliuminio liejimo, akvarelės, tekstilės raku  degimo, odos ir kt. dirbtuvės , bendravimas su menininkais, gyva muzika, poezijos skaitymai, parodos, konkursai ir kiti edukaciniai užsiėmimai. Maloniai kviečiame atsinešti užkandžių, termosus, jaukiai ir turiningai praleisti laiką menininkų bendruomenėje.

Programa

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content