Kviečiame į linksmą popietę kartu su artimiausiais kaimynais

Ateikite su gera nuotaika, susipažinkime su kaimynais, o jie šį kartą bus senelių namų gyventojai.  Aplankykime juos visi kartu, susėskime prie arbatos puodelio, sudainuokime smagią liaudišką dainą ir pasidžiaukime vieni kitais.

      Pasivaišinsime  arbata, saldumynais. Linksmoji  „Sūduva“ ansamblio vadovė  Teresė Varnagirienė Jums suporins linksmą pokštą apie prabėgusią jaunystę ir jauną šmaikštų kaimynų Antaną.

     Iš toli Jūsų pasveikinti atvyks ir ilgametė „GROK  JURGELI“ šeimininkė Stefa Navardaitienė. Ji Jums ne tik gerą nuotaiką garantuos, bet  patarimą duos kaip ilgai gyventi – iki 100 metų.

             Kaimynus aplankysime gegužės mėn. 25 d. 16. val. Panemunės senelių namuose, Kurtinių g. 1 D.

   Renginys  numatomas gamtos apsuptyje, kieme.

    Renginys nemokamas.

              Laukiame Jūsų.

Renginio organizatorius
Bendruomenės centro ,,Draugystė“ pirmininkė Danutė Macenkaitė

 Renginio partneriai
 Maisto banko Kauno padalinys


Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content