Kviečiame į konferenciją „Žymūs Aleksoto sportininkai“

Jau 10 metų Aleksoto bendruomenės centro ir Aleksoto mokyklųiniciatyva yra organizuojamos Aleksoto jaunimo sporto žaidynės. Šių metų žaidynių uždarymui rengiame Aleksoto mokyklų moksleivių konferenciją „Žymūs Aleksoto sportininkai“. Konferencija vyks Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132, II aukštas) lapkričio 24 d., antradienį, nuo 14 val. iki 16 val.

Mokiniai ruošia pristatymus apie žymius sportininkus užaugusius arba šiuo metu gyvenančius Aleksote. Tarpe jų – žymūs krepšininkai Linas Kleiza, Edgaras Ulanovas, plaukikas Vytautas Janušaitis, stalo tenisininkas Ramunis Budriūnas ir kiti. Į konferenciją yra pakviesti dalyvauti ir savo sėkmės istorijomis su jaunimu pasidalinti LR ministro pirmininko patarėjas sporto klausimais Vytautas Janušaitis, Kauno krepšinio mokyklos „Tornado“ direktorius Dainius Čiuprinskas, krepšininkai Linas Kleiza ir Edgaras Ulanovas.

Aleksoto seniūnijoje savo gyvenamąją vietą yra deklaravęs ir garsus krepšininkas, „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius, todėl jis taip pat yra pakviestas dalyvauti konferencijoje.

 

Visus, kuriuos domina iš Aleksoto kilusių sportininkų pasiekimai, kviečiame dalyvauti konferencijoje.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content