Kviečiame į Kauno senjorų gegužinę

2018 metų gegužės 26 dieną 12 val. Panemunės šile, A. Smetonos al. 1, Senjorų parke, organizuojama Kauno senjorų gegužinė. Koncertuos 20 kolektyvų. Gegužinės dalyvius sveikins, bendraus ir atsakinės į rūpimus klausimus Lietuvos Respublikos sveikatos ministras A. Veryga.

Kviečiame visus kauniečius, senjorus, jų šeimas, vaikus, vaikaičius aktyviai dalyvauti.  Kartu padainuoti, pašokti, pakvėpuoti sveiku pušyno oru, pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content