Kviečiame į „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022″ didžiojo atidarymo šventės renginius

Maloniai kviečiame atvykti į sausio 22 d. – 23 d renginius Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79). Kauno kultūros centras įsilieja į „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022″ didžiojo atidarymo šventę sausio 22 d. – 23 d. pristatydami net 3 renginius. Įėjimas į visus renginius nemokamas su Galimybių pasu. Be išansktinės registracijos (registruojama vietoje).

Sausio 22 d.

12-17 val. KKC Mažojoje salėje veiks edukacinės dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“, kuriose lankytojai galės pasirinkti ir išbandyti jiems patinkančią tekstilės techniką ir kartu kurti Kauno Mitinio Žvėries poilsio pievelę ir jos augalus.
13 val. KKC 302 auditorijoje choreografai, šokėjai Marius Pinigis ir Mantas Stabačinskas kartu su profesionalių šokėjų komanda pristatys šokio dirbtuves vyresnio amžiaus ir turintiems specialiųjų poreikių dalyviams ir bendrai atliekamą šokio pasirodymą „Šiuolaikiniai herojai“. Trukmė – 30 min.
16 val. ir 17 val. KKC Didžiojoje salėje mišrus choras „Kamertonas“, folkloro ansamblis „Gadula“ ir sutartinių giedotojų grupė „Sasutalas“ kartu su kompozitoriumi Antanu Jasenka ir elektroninės muzikos menininku Roku Minkumi surengs interaktyvų performansą „Sukilimas“, paremtą įvairių stilių ir žanrų muzika ir jos transformacijomis. Tai bus tarsi muzikinė kelionė laiku – iš laikinosios į šiuolaikinę… Trukmė – 15 min.

Sausio 23 d.

12-17 val. KKC Mažojoje salėje veiks edukacinės dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“, kuriose lankytojai galės pasirinkti ir išbandyti jiems patinkančią tekstilės techniką ir kartu kurti Kauno Mitinio Žvėries poilsio pievelę ir jos augalus.

Plačiau su renginiais susipažinti galima čia:

Dirbtuvės „Mitinio Žvėries kilimas“

Šokio dirbtuvės ir šokio pasirodymas „Šiuolaikiniai herojai“

Interaktyvus performanas „Sukilimas“

KKC / Kauno kultūros centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content