Kviečiame į iškilmingą Laisvės gynėjų dienos koncertą

Sausio 13-ąją  18 val. kviečiame į iškilmingą Laisvės gynėjų dienos koncertą, skirtą 25- osios sausio 13- osios metinėms.

Koncertas vyks „Žalgirio” arenoje.

Programoje- S. Bartulio simfoninis- vokalinis kūrinys „Ašaringoji” ir V. A. Mocerto „Requiem”. Koncerte dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras, solistai R. Vaicekauskaitė, L. Mikalauskas, E. Kalvaitytė- Vitkauskienė, G. Janonytė, A. Kurmalijevas, S. Bareikis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content