Kviečiame į atkurto paminklo „Garbė žuvusiems dėl Tėvynės“ ir 76 granitinių kryžių žuvusiems kariams Lietuvos karių kapinėse, esančiose Žemuosiuose Šančiuose, atidengimo ceremoniją

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS – VASARIO 16-OSIOS –

RENGINIAI KAUNE 2018 M.

 

KVIETIMAS

Maloniai kviečiame š. m. vasario 15 d. 14 val. atvykti į atkurto paminklo „Garbė žuvusiems dėl Tėvynės“ ir 76 granitinių kryžių žuvusiems kariams Lietuvos karių kapinėse, esančiose Žemuosiuose Šančiuose, atidengimo ceremoniją, A. Juozapavičiaus pr. 20A. Kapinių atstatymo projekto autorius architektas Saulius Mikalauskas, skulptorius doc. Alfonsas Vaura.

Kauno miesto savivaldybė

 

https://www.kaunas.lt/kultura-turizmas/lietuvos-valstybes-atkurimo-dienos-vasario-16-osios-renginiai-kaune-2018-m/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content