Kviečiame į Aleksoto seniūnijos Kalėdų eglutės įžiebimo šventę

Š. m. gruodžio 8 d. (penktadienį) 18 val. kviečiame į

ALEKSOTO seniūnijos

Kalėdų eglutės įžiebimo šventę!

(Veiverių g. 132, prie Aleksoto seniūnijos) 

Iš Pasakų šalies atvykti ketina ir pati Sniego karalienė

 Ji sugalvojo patikrinti, ar visi Aleksoto gyventojai ištirpdė „ledus“ savo širdyje ir yra pasiruošę metų pabaigos šventėms?

Tą vakarą mūsų mažieji, kartu su tėveliais, savo didžiausias svajones galės sudėti ir išsiųsti Kalėdų Seneliui! O visi susirinkusieji turės galimybę padirbėti „Šiaurės pašto“ pasiuntiniais, kad visos šventinės svajonės, keliaudamos per jūrą ir miškus, saugiai ir pačiu laiku pasiektų Kalėdų Senelį!

Kai esame visi drauge, paprasta ir linksma atlikti tokią šventinę misiją, kurią vainikuos mūsų gerumu įžiebta Kalėdinė eglutė, linksmybės, šventinis fejerverkas ir kitos staigmenos…

Atlikėjai – Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriai.

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content