Kviečiame gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis

Internetas ir jo galimybės palengvina kasdienes užduotis – paprasčiau sumokėti už automobilio stovėjimą, užsakyti reikiamas pažymas ir kt.

Kokią naudą elektroninės paslaugos teikia klientui?

Visų pirma tai – patogumas klientui. Paslauga teikiama elektroninėje erdvėje, ją galima užsakyti bet kada ir nereikia vykti į instituciją, planuoti laiko, kada tai padaryti, ar laukti klientų eilėje. Tokiu būdu taupomas laikas, pinigai, be to, tausojama gamta – mažinamas kenksmingų išmetamųjų dujų poveikis aplinkai, sunaudojama mažiau popieriaus dokumentams…

Taip pat yra skaidresnis ir patogesnis paslaugų teikimo procesas – rengiamų prašymų formų tam tikri laukai užpildomi automatiniu būdu, parodomos klaidos, todėl mažesnė paslaugos užsakymo formos pildymo klaidų tikimybė, be to, nurodoma, kokius dokumentus būtina pateikti. Tai patogu klientui, nes paslaugos užsakymas yra paprastas ir jis gali stebėti paslaugos teikimo būseną bei numanyti, kada ši paslauga bus suteikta.

Elektronines paslaugas galima užsisakyti – https://www.epaslaugos.lt/portal/

Konsultacijos dėl elektroninių paslaugų teikimo gyventojams ir juridiniams asmenims teikiamos:

  • „Pagalba gyvai“ portale www.epaslaugos.lt darbo dienomis nuo 8.00 iki 22.00 val.
  • telefonu (8 5) 266 51 84 darbo dienomis I-V nuo 8.00 iki 22 val.,
  • elektroniniu paštu: [email protected]

Konkrečios paslaugos teikėjo kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai“ nuspaudę ant pageidaujamos paslaugos pavadinimo (paslaugos apraše).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content