Kviečiame dalyvauti ,,Žaliojoje knygų akcijoje”

    Kviečiame gyventojus dalyvauti asociacijos „Visuomenės gerovė” organizuojamojoje ,,Žaliojoje knygų akcijoje“!
Akcijos tikslai: saugoti gamtą, branginti knygas, gražinti miesto žaliuosius plotus, atkreipti dėmesį į ekologijos problemas, ugdyti jaunąją kartą, įrengti minibibliotekėles Kauno klinikose, surasti knygoms ,,antruosius namus‘.
2011-2013 m. organizuotos ,,Žaliosios knygų akcijos“ susilaukė didelio gyventojų palaikymo. Akcijose dalyvavo apie 20 tūkstančių kauniečių. Už akcijų metu surinktas ir parduotas knygas buvo nupirkti medeliai, kurie pasodinti prie vaikų darželių, mokyklų, pasodinta liepų alėja šalia karaliaus Mindaugo prospekto, vaikiškos knygos – padovanotos Kauno klinikoms.
Akcija vyksta  iki 2016 m. lapkričio mėn.
Akcijos metu knygas į Panemunės seniūniją gyventojai gali atnešti kiekvieną darbo dieną (4 kab.).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content