Kviečiame dalyvauti talkoje ,,Kaunas tvarkosi”

Per keletą pastarųjų metų gerokai apsikuopęs Kaunas tęsia gražią ir prasmingą tradiciją pavasarį sutelkti savo miestą mylinčius kauniečius masinei švarinimosi akcijai „Kaunas tvarkosi“.

Šįmet ji vyks balandžio 21 dieną, šeštadienį, 10 val. Tvarkysime Panemunės šilą.

Kviečiame rinktis prie išlikusių kurhauzo pamatų. Talkoje dalyvaujantys gyventojai bus aprūpinti būtinomis priemonėmis – pirštinėmis, rūšiavimo maišais ir darbo įrankiais. Bendrovė „Kauno švara“ įkurs atliekų rūšiavimo miestelį, kuriame talkininkų ir jų atžalų lauks edukaciniai žaidimai, viktorinos, mini dirbtuvėlės, arbatos ar kavos puodelis.

Švarinimosi vietų žemėlapį ir visą reikalingą informaciją galima rasti čia: http://tvarkosi.kaunas.lt/svarinimosi-akcija/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content