Kviečiame dalyvauti Aukštųjų Šančių bendruomenės šventėje „Trys kartos“

2020 m. spalio 1 d. 16:00 val., visus visus, didelius ir mažesnius, kviečiame dalyvauti Aukštųjų Šančių bendruomenės šventėje „Trys kartos“. Šventė vyks Verkių g. 30, Kaune (,,Žiburio“ mokyklos stadione). Šventėje mus linksmins energingasis etnografinis ansamblis ,,Sūduva“, džiaugsimės Vaikų muzikos mokyklos ansamblio pasirodymu bei galėsime pasiklausyti gyvos tradicinės bandonijos garsų.

Visus džiugins specialiai paruošti terapiniai šuniukai (kaniterapija), puikią nuotaiką dalins muilo Burbulų dėdė, savo programa stebins Kauno Šančių sporto ir sveikatingumo centro (bokso klubo) nariai.

Visų šventės dalyvių laukia vaišės – kareiviška košė!
Šventės apranga – pagal oro sąlygas.
Šventės atributas – gera nuotaika!
Laukiam Jūsų atvykstant!
Šventės programa_kvietimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content