Kviečiame dalyvauti aplinkosauginiame projekte „Atsakingas skaitytojas“

Kviečiame dalyvauti Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuojamame aplinkosauginiame projekte „Atsakingas skaitytojas“. Projektas organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija. Iki gruodžio mėnesio pabaigos Panemunės bibliotekos lankytojai kviečiami nebenaudojamas baterijas, smulkius elektronikos prietaisus atnešti į Panemunės biblioteką (Vaidoto g. 115), taip pat gali registruotis bibliotekoje, kad stambiosios elektronikos atliekos nemokamai būtų išvežamos iš namų. Priklausomai nuo bibliotekų poreikio, EPA pasirūpins atliekų išvežimu ir saugiu jų sutvarkymu.

Dvi bibliotekos, kurių iniciatyva bus surinkta daugiausiai elektroninės technikos atliekų, galės savo skaitytojus pradžiuginti jų pačių išsirinktomis knygomis už 750 Eurų sumą, kurias dovanos EPA. O 6-iems aktyviausiai projekte dalyvavusių bibliotekų darbuotojams individualiai bus įteikti ir specialūs prizai – nuo 100 iki 250 Eurų vertės „Maxima“ dovanų čekiai. Trys individualūs prizai bus įteikti po pirmojo etapo, o likusieji 3 – pasibaigus antrajam (dėl prizų bus susiekta individualiai su biblioteka).

Konkursas vyksta balandžio–gruodžio mėn.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content