Kviečiame dalyvauti apklausoje

Kauno apskrities VPK organizuoja konkursą ,,Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“, kurio tikslas yra skatinti Kauno miesto seniūnijų iniciatyvą telkiant gyventojus saugiai aplinkai kurti, bendradarbiauti su policijos pareigūnais, o taip pat plėtoti ir įgyvendinti inovatoriškas idėjas prisidedant prie nusikalstamumo mažinimo.

Siekiama išrinkti Kauno miesto seniūniją, kurios patirtis bei inovatoriškumas kuriant saugią aplinką ir bendradarbiaujant su policija taptų pavyzdžiu kitoms miesto seniūnijos.

Kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje ir palaikyti savo seniūniją.

Facebook  paskyroje įveskite Kauno bendruomenės pareigūnai ir balsuokite

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content