Kviečiame dalintis gerumu…

Artėjant gražiausioms metų šventėms gal yra norinčių padėti vienai senolei sumokėti įsiskolinimus už komunalines paslaugas. Senolės yra labai sunki materialinė padėtis. Senjora yra vieniša, neturinti artimųjų.

Jai ilgą laiką jau atjungta elektra. Elektros įsiskolinimas 424,38 eurų. Senolei jau paaukojo 100 eurų Aleksoto bendruomenės centro moterų sporto klubas ir 64 eurus UAB Genba Group darbuotojai, bet vis dar trūksta 260,38 eurų…

Taip norėtųsi, kad per šventes vienišas žmogus turėtų šilumą ir šviesą…

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content