Kviečiame dalintis gerumu…

Gal yra norinčių padėti vienai senolei sumokėti įsiskolinimus už komunalines paslaugas. Senolės yra labai sunki materialinė padėtis. Ji yra vieniša, neturinti artimųjų. Jai ilgą laiką jau atjungta elektra. Elektros įsiskolinimas 424,38 eurų.

Nuoširdus Ačiū jau paaukojusiems: 100 eurų Aleksoto bendruomenės centro moterų sporto klubui, 64 eurus UAB Genba Group darbuotojams ir 100 eurų poniai Irenai Šukienei. Tačiau dar trūksta 160,00 eurų…Taip norėtųsi, kad Naujuose metuose vienišas žmogus turėtų šilumą ir šviesą…

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content