Kviečiame Dainavos bendruomenę į kelionę M.K. Oginskio keliais

Oginskio portretasŠvenčiant M.K. Oginskio 250-ąsias metines vykstame diplomato, muziko keliais Europoje, aplankydami Vieną, Romą, Veneciją, Sieną, nusilenksime prie jo kapo Florencijoje, pabūsime kartu su tėvynainiais.

Kelionė dalinai finansuojama Lietuvos Respublikos  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos VBT 2013-2015 m. programos lėšų.

Priemoka vienam asmeniui  420 eurų

Išvykstame 2015 m. rugpjūčio 17 d. 5 val.

Grįžtame 2015 m. rugpjūčio 27 d. ryte.

Registracija į kelionę tel. 8 684 11793

Informacija  Dainavos seniūnijoje, tel. 70 48 99, 70 55 62.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content