Kviečiame burtis į saugios kaimynystės grupes

 

Džiugu, kad vis daugiau gyventojų prisideda prie saugios gyvenamosios aplinkos kūrimo Kauno mieste. Bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, seniūnijos atstovais, įvardijant vyraujančias problemas, gyventojai buriasi į Saugios kaimynystės grupes.
Nebūkite abejingi ir Jūs, patikėkite jog paprastas pokalbis su kaimynais gali atnešti daugiau naudos nei įrengtos modernios apsaugos priemonės!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content