Kviečiame bendruomenę dalyvauti ,,Fluxus Labas! Bendruomeninės iniciatyvos”!

Turite kūrybišką idėją, kaip atrasti savo vietos savastį, bendruomeninėmis iniciatyvomis siekiate apjungti kuo skirtingesnes auditorijas, o gal norite „išjudėti” iš kasdienybės? Tuomet šis kvietimas jums!

Fluxus Labas! Atviros bendruomeninės iniciatyvos – tai erdvė, kurioje bendruomeniniai sumanymai įgyvendinami kūrybiškomis ir šiuolaikinėms priemonėmis, o atrankos ir įgyvendinimo procesuose dalyvauja pačios bendruomenės. Kvietimas atviras iki kovo 15 d. Tad susitikite su savo bendruomene ir paraiškas pildykite jau dabar!

Daugiau informacijos rasite čia:

https://www.visikaipvienas.eu/atviri_kvietimai/fluxus-labas-bendruomenines-iniciatyvos/

Kas gali dalyvauti?

  1. Formalios ir neformalios Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenės ir bendruomeninės iniciatyvos, kurių tikslas – suaktyvinti ir įtraukti vietos  bendruomenę į kultūrinių veiklų kūrimo ir įgyvendinimo procesą;
  2. Fiziniai asmenys ir asmenų grupės norinčios kurti kūrybiškumu grįstose Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenėse, užtikrinant bendrakūrybos, savanorystės ir bendradarbystės principus.

Turite klausimų? Susitikime čia:

Atviras informacinis susitikimas – Kovo 5 d. 18:00 Tempo erdvė, Daukšos g. 34 (IIIa.), Kaunas

Susitikimui registruokitės čia: https://bit.ly/32g74yb

Taip pat kviečiame registruotis individualioms konsultacijoms, kurios vyks kovo 9 d. Kaunas 2022 biure, Laisvės al. 36.  Konsultacijoms registruokitės čia:  https://doodle.com/poll/f3cc3ncc4hwkrwma

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content