Kviečiame balsuoti !

Dienraštis “Kauno diena” renka Metų kaunietę. Džiaugiamės, kad į šešetuką patenka ir dvi moterys glaudžiai susietos su Aleksotu:

  • Lina Viršilienė – Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos direktorė, aktyvi Aleksoto bendruomenės narė, įvairių projektų, siejamų su Aleksotu, iniciatorius ir koordinatorius.

  • Irena Serapinienė – odininkė, Mados namų „Sirena“ vadovė, daugelio Aleksoto renginių dalyvė ir rėmėja, gyvena ir dirba Aleksote.

Mieli, Aleksotiškiai, palaikykime ir balsuokime už moteris garsinančias Aleksotą: http://kauno.diena.lt/metu-kauniete/kategorija/metu-kauniete-2017/finalininkes-2017/

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content